Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
0%
Fullscreen
Lights Toggle
Add to favorites

Formula Racer 2012

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (237 votes, average: 4.57 out of 5)
Loading...Loading...

Advertisement

Sequel to the 100+ million view game Formula Racer.

Game Stats

204,089 views

Game Tags

, , , , ,

Game Categories

Do You Like This Game?

Embed this game on your MySpace or on your Website:

8 Comments

 1. martini ramushi says:

  kjo loj eshte e mir

 2. martini ramushi says:

  faliminderit per këtë lojë

 3. albion says:

  shume e bukur loja me e bukura ne bot

 4. KASTRIOTI says:

  LOJA ME E MIRA NE TE CILEN JEMI DUKE SHKUR NE SHQIPRI TE PREMTEN DHE PO LUAJM ME TOP ORGJINALE

 5. GENCI says:

  KJO LOJE ESHTE FANTASTIKE.LOJA QE KAM QEJF ESHTE VETEM KJO

 6. pamela says:

  jo vetem djemte luaj lojra me makina por edhe ne vajzat.kjo eshte loja ime e preferuar .nje loje very very good

 7. Arseid says:

  loja me e bukur ne bote do e luaj cdo dite

TrackBacks / PingBacks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Lojra Me Makina is proudly powered by MyArcadePlugin - WordPress Arcade