Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
0%
Fullscreen
Lights Toggle

Advertisement

Sequel to the 100+ million view game Formula Racer.

Game Tags

, , , , ,

Game Categories

Do You Like This Game?

Embed this game on your MySpace or on your Website:

16 Comments

 1. martini ramushi says:

  kjo loj eshte e mir

 2. martini ramushi says:

  faliminderit per këtë lojë

 3. albion says:

  shume e bukur loja me e bukura ne bot

 4. KASTRIOTI says:

  LOJA ME E MIRA NE TE CILEN JEMI DUKE SHKUR NE SHQIPRI TE PREMTEN DHE PO LUAJM ME TOP ORGJINALE

 5. GENCI says:

  KJO LOJE ESHTE FANTASTIKE.LOJA QE KAM QEJF ESHTE VETEM KJO

 6. loqka pa emer says:

  loja fantastike

 7. pamela says:

  jo vetem djemte luaj lojra me makina por edhe ne vajzat.kjo eshte loja ime e preferuar .nje loje very very good

 8. Arseid says:

  loja me e bukur ne bote do e luaj cdo dite

 9. arber cala says:

  loj shum e bukur

 10. erik says:

  kjo eshte loja e bukur ne bote

 11. Bajram says:

  Shumë e mirë qekjo loj a???
  E fort shummë Nicee 😉

 12. Aprilili says:

  Very nice ..Very Very Very Good 😉 🙂 <3

 13. Visar says:

  Këtë Loj e luaj shum si ne Kosov si ne Gjermani 😉 🙂 E perkryer…

 14. eni says:

  that is a marvallous game

 15. Djal Merturi says:

  loja e e bukr ne shperi

TrackBacks / PingBacks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lojra Me Makina is proudly powered by MyArcadePlugin - WordPress Arcade